קניית מתנה לתינוק היא תמיד חוויה מרגשת. מצד שני, ישנה גם ההתלבטות הלא פשוטה בין כל האפשרויות שעשויות לשמח את ההורים הטריים וגם להקל על החיים שלהם. לפניכם 5 אופציות שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים מתנה – מתנות שאין ספק שיתקבלו בברכה.

1. כילה למיטה

תינוקות רגישים מטבעם ולכן חשוב להגן עליהם בכל מקום שבו הם נמצאים – ובפרט שואפים ההורים להפוך את המיטות שלהם למרחבים בטוחים. אין כמעט תינוק שלא מבלה בלול שעות רבות לאורך היום והלילה, ועל-מנת למנוע מזבובים, יתושים ושאר חרקים מזיקים להפריע לו לישון ולהתפתח, מומלץ להוסיף כילה למיטה.

כילה למיטה היא גם פריט אסתטי להפליא שמוסיף לחדר רכות ונועם. ניתן לעטר את הרשת העדינה בגוון הלבן בעזרת פפיון וכך לשדרג אותה עוד יותר.

2. שמיכה לעגלה

דוגמה נוספת למתנה לתינוק שמשלבת פונקציונליות עם אסתטיות היא שמיכה לעגלה. שמיכה רכה ונעימה למגע עוטפת את האוצר היקר כשהוא יוצא מהבית ומספקת לו גם הגנה מפני הקור וגם חציצה מפני גירויים לא רצויים. המראה הסרוג משתלב היטב עם כל עגלה, וכמובן שניתן להשתמש בשמיכה גם בתוך הבית.

3. בגד גוף או חולצה עם הדפס

גם הדפסה על בגדי גוף לתינוקות מאפשרת לכם לסמן V הן על האלמנט הפרקטי והן על האלמנט הוויזואלי. מצד אחד, התינוק מקבל בגד גוף איכותי, ומצד שני ההורים נהנים מהדפס שנון ו/או מרגש שמבטא במדויק את התחושות שלהם בתקופה הייחודית.

ישנן כמובן אפשרויות רבות של הדפסה על חולצה לתינוק: “אם אני לא ישן, אף אחד לא ישן” שמשקף את הקושי הכל כך משמעותי בגידול התינוקות, “שוברת לבבות קטנה” שמזכיר להורים ולכולנו עד כמה קסומים התינוקות ועד כמה הם חודרים לנו עמוק ללב, “עדיין גר עם ההורים”, “אני לא צריך גוגל, אמא שלי יודעת הכל” (לא תאמינו עד כמה מהר המשפט הזה כבר לא נכון והפעוטות מתחילים לחשוב שהם יודעים טוב יותר מאיתנו…) ועוד ועוד.

4. טפט לחדר תינוקות

כפי שטכנולוגיות מתקדמות מאפשרות הדפסה על חולצות ברמה גבוהה ובמחיר נמוך, כך השתכללו גם הטפטים. ממוצר מיושן שנוטה להתקלף ויוצר רושם מוזנח משהו, הפכו חיפויי הקיר לעמידים מאוד ועוד יותר מכך מרהיבי עין.

כשמחפשים טפט לחדר תינוקות מגלים מגוון רחב של עיצובים. התאמת הסגנון לחדר של התינוק הספציפי מחייבת היכרות מעמיקה עם ההורים, ולכן הדרך הטובה ביותר להעניק מתנה שכזו היא לתת שובר לרכישת טפט ולהשאיר את הבחירה בידי ההורים – גם כך בכל פעם שתיכנסו לחדר של התינוק תדעו שהוא כל כך יפה בזכותכם.

5. תיק לעגלה

גם הורים שמאמינים במינימליזם יוצאים מהבית עם אינספור פריטים ובנוסף תמיד מרגישים ששכחו משהו. תיק מעוצב לעגלה הוא מתנה מושלמת ובפרט אם הוא בנוי כך שאפשר גם לתלות אותו על הכתפיים וללכת איתו בנוחות. דגש נוסף הוא חלוקה פנימית שמבטיחה גישה מהירה לכל פריט שרוצים, ובאופן טבעי גם לעיצוב ייחודי יש חלק בשמחה של מי שמקבלים תיק שכזה במתנה.

המאמר באדיבות פונגו הדפסה על חולצות: pongoshirts.co.il