מגוון דגמי סלקל של סייבקס

באתר ובחנות של בית מאדרלנד מציעים מבחר מתקדם של מוצרי תינוקות באיכות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש. מאדרלנד הינה חנות הדגל הרשמית של המותג סייבקס ומציעה ללקוחותיה שלל דגמי סלקל של סייבקס לרבות דגמי סלקל aton m עם חיישן בטיחות שמונע השארת תינוק ברכב, ודגמים מתקדמים של סלקל קלאוד z המציעים סלקל סייבקס נשכב בעת חיבור לעגלות.

מותג עולמי מוביל

מאחורי דגמי הסלקלים של סייבקס עומד מותג גרמני מצליח בכל רחבי העולם, המתמחה בייצור כסאות בטיחות וסלקלים לצד עגלות, טיולונים ומנשאים. המותג מייצר מידי שנה מאות אלפים של דגמי סלקל ברמה גבוהה ביותר של איכות, בטיחות ונוחות לתינוק ולהורה כאחד. המוצרים של מותג מצליח זה ידועים באיכותם חסר הפשרות ובעיצובם המתקדם והעכשווי המשלב היבטים ארגונומיים, פונקציונאליים ובטיחותיים ברמה מעולה, עם עמידה בדרישות תקנים מחמירים ביותר ושורה ארוכה של פרסים בתחרויות רבות בתחום.

 

איכויות סלקלים של המותג

בחירה באחד מדגמי סלקל סייבקס המוצע באתר ובחנות שלנו, תעניק לכם שורה ארוכה של יתרונות. העיקריים שבהם הינם:

  • בטיחות- הסלקלים של סייבקס נחשבים לבטוחים ביותר בעולם והם עומדים בדרישות תקן מחמירות, עם תוצאות גבוהות במיוחד במבחני ריסוק אירופאים.
  • עגלות- לסלקלים של המותג יש יכולת להתחבר כמעט לכל הסוגים והדגמים של עגלות, באמצעות מתאמים מיוחדים המסופקים גם בנפרד.
  • עיצוב- הסלקלים קלי משקל ומציגים עיצוב ארגונומי מתקדם, המעניק לתינוק ולהורה רמה גבוהה ביותר של נוחות.

 

דגמים מובילים של המותג

בין דגמי סלקל של סייבוקס שאנו משווקים ומוכרים תוכלו למצוא את הדגמים המובילים הבאים:

  • דגמי קלאוד z- סלקלים איכותיים ומתקדמים מגיל לידה, העומדים בדרישות תקן I-SIZE, קומפקטיים וקלי משקל, (להוריד קומפקטיים וקלי משקל) עם מערכת תמיכה ארגונומית הכוללת אפשרות שכיבה בזווית כמעט ישרה בעת חיבור לעגלות. כמו כן לדגמי סלקל אלו מבנה קונכייה ארגונומי עם יכולת מרשימה לבלימת פגיעות חיצוניות, ומערכת בטיחות L.S.P להגנה כנגד פגיעות צד ישירות ברכב. בנוסף, לדגמים יש משענת ראש דינאמית מתכווננת ואפשרות לתוספת בסיס ייעודי מסתובב לשני הצדדים לנוחות מרבית בעת הכנסת והוצאת התינוק מהרכב.
  • דגמי aton m- סלקל איכותי ומתקדם מגיל אפס, עם מערכת מהפכנית מצילת חיים של חיישן סנסור סייף חכם, המתריע במצבים מסוכנים כמו השארת תינוק ברכב או כשהתינוק ניתק מרצועות בטיחות, על ידי צפצוף ושליחת הודעות למכשיר סלולר ואנשי קשר חירום נוספים. בנוסף הסלקל מצויד במערכת הגנה L. S. P, ידית נוחה לנשיאה, גגון המגן בפני קרינה, כרית תמיכה לתינוקות רכים ועוד.

 

הזמנת סלקל סייבקס

הזמנת אחד מדגמי סלקל סייבקס מוצעת ישירות דרך אתר האינטרנט המאובטח והמתקדם שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות הדגל של סייבקס בנמל תל אביב או צרו קשר עם בית מאדרלנד בטלפון 03-7177333.