התפקיד החשוב של משטח החתלה

משטחי החתלה נחשבים לפריט חשוב מאד שמלווה תינוקות רכים במשך השנים הראשונות לחייהם. מכיוון שהחלפת חיתול תתבצע לא מעט פעמים מחוץ לבית – משטח ההחתלה נכנס לתמונה והוא שומר על סביבה נקייה והגיינית לשם ביצוע הפעולה החשובה וההכרחית הזאת. כיום ישנם כמה וכמה סוגים של משטחי החתלה ואפילו כאלה שמחליפים לגמרי את שידת ההחתלה המפורסמת והמקובלת. חשוב מאד להכיר את הסוגים השונים לפני שקונים על מנת שהבחירה תהיה מדויקת ונכונה ומשטח ההחתלה אכן ישמש את ההורים ואת המבוגרים שבאחריותם יהיה התינוק מדי פעם.

לצפיה בשידות ההחתלה לחצו כאן

אילו סוגים של משטחי החתלה קיימים כיום?

להלן כמה סוגים של משטחים שכדאי לדעת עליהם ולבחון האם עשוי להיות בהם שימוש שיקל על ההתנהלות בעת החלפת החיתול של התינוק –

משטח המחליף שידת החתלה – לא תמיד יש מקום לשידת החתלה בחדרו של התינוק ומשטח שכזה יכול לסייע בניצול יעיל של החלל בחדר. מדובר במשטח החתלה קשיח שמונח, נקשר ומיוצב לרוחב מיטת התינוק כך שהוא לא זז ממקומו ועליו אפשר לחתל או להלביש את התינוק בבטחה.

משטח החתלה נייד – ישנם משטחי החתלה שונים שניתנים לקיפול ושימוש חוזר מחוץ לבית. כיום אפשר גם להשיג כאלה עם דוגמאות שונות ובגדלים שיהיו נוחים להורים.

משטחי החתלה חד פעמיים – מדובר במשטחים דו צדדיים – אטומים למים ונוזלים מצד אחד אך רכים ונעימים למגע בצידם השני. הם מתאימים במיוחד בעת טיולים ארוכים.

 

מה חשוב לדעת על משטח ההחתלה בטרם הקנייה?

כאשר מדובר בקניית פריטים עבור התינוק הרך חשוב לשים לב לקיומו של תקן מטעם מכון התקנים, לוודא שמדובר בחומרי גלם איכותיים וטובים במיוחד, שהמשטח עצמו נעים למגע, לרבות הריפוד או הבדים שיהיו במגע עם עורו העדין של גוף התינוק וכמובן שכיום אפשר גם לבחור משטח שמתאים לטעם האישי של ההורים ומוצא חן בעיניהם מבחינת הצבע או הדגם שלו.

בית מאדרלנד בתל אביב מזמין אתכם, ההורים המצפים ללידה להתרשם ממגוון רחב של מוצרים איכותיים ויוקרתיים עבור התינוק ועבורכם. אצלנו תמצאו את המותגים המובילים בעולם של כל מוצרי התינוקות ותוכלו להצטייד בכל הדרוש לכם לקראת הלידה הממשמשת ובאה. היכנסו לעמוד הציוד לתינוקות ובדקו שהכל רשום ברשימות שלכם!