חנות דגל סייבקס בישראל

מבקשים לקנות עגלה או סלקל איכותי ומעוצב של מותג העל סייבקס? כדאי שתכירו את בית מאדרלנד, חנות דגל סייבקס בישראל, הממוקמת בנמל בתל אביב ומוכרת את מוצרי המותג גם און ליין, דרך אתר מתקדם ומאובטח.

 

למה דווקא סייבקס?

הצלחתו של המותג סייבקס בארץ ובעולם נובעת מגישה מתקדמת הרואה בכל עגלה המיוצרת מענה לצרכים פונקציונאליים ובטיחותיים, מותאם לאורח חיים מודרני, דבר הניכר גם באופן עיצוב העגלות. גישה זו ניכרת בעגלות וסלקלים עם עיצובים מרשימים ואופנתיים המובילים מגמות עולמיות בתחום, כאשר חלק מהמוצרים עוצבו עם שיתופי פעולה של מעצבי על מובילים כדוגמת ג’רמי סקוט והמותג פררי. לכן, למי שמבקש סלקל או עגלת ילדים מתקדמים, אמינים ובטוחים, מתאימים לצרכיו ואורחות חייו, כדאי שיגיע לחנות הדגל של סייבקס בבית מאדרלנד, או להיכנס לאתר של החברה ולהתרשם ממבחר מעוצב ומעורר השראה עם מגוון מוצרים ועגלות של המותג.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

יבואן רשמי של סייבקס

חברתנו פועלת כחנות הדגל של היבואן הרשמי סייבקס ומציעה לקהל הרחב מגוון גדול, איכותי ועדכני של מוצרי המותג, לרבות עגלות, סלקלים ומנשאים. בהיותנו חנות הדגל של היבואן הרשמי של המותג אנו מחזיקים בכל מוצר משלים ונלווה הנדרש לעגלות סייבקס, ומספקים לכל לקוח שירות מקיף עבור כל צורך, שאלה ובעיה בנושא.

את מוצרי המותג סייבקס תוכלו לראות בחנות שלנו בנמל תל אביב, השוכנת במתחם מחודש ומרשים, במבנה המפורסם המשוחזר של גלידה מונטנה. במקום תיהנו מאולם תצוגה בעיצוב מרהיב וייחודי עם תצוגה נגישה ונוחה הכוללת שלל דגמי עגלות של סייבקס, לצד מותגים עולמיים מובילים נוספים ועם כל פריט הנדרש לתינוק ולחדר ילדים. במקום פועל צוות מיומן, קשוב ואדיב, הזמין לסייע ולייעץ לכם בבחירה נכונה של עגלות ומוצרים נדרשים נוספים. אנו מבטיחים חוויית קניה מהנה שתצאו ממנה עם סל מוצרים שלם לקראת בואו של בן משפחה חדש.

 

חנות דגל גם און ליין

את מוצרי המותג סייבקס תוכלו להזמין מאתנו גם און ליין דרך האתר המתקדם והמאובטח, המספק חוויית גלישה נוחה וידידותית למשתמש. באתר מוצגים כל מוצרי המותג עם פירוט מקיף לכל פריט, בין היתר אודות עיצוב, מבנה עגלה, רכיביה, מוצרים נלווים, מחיר ועוד.

 

הזמנת מוצרי סייבקס

הזמנת מוצרי סייבקס מוצעת בקלות ובטחה דרך אתר האינטרנט שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות הדגל של סייבקס בנמל תל אביב או צרו קשר עם בית מאדרלנד בטלפון 03-7177333.