מוצי

בזכות העיצוב הנקי, הקווים האלגנטים והנדסת האנוש המושלמת, שומרת מוצי ההולנדית על מעמדה בעולם כמותג האיכותי בין עגלות הפרימיום כבר למעלה מ80 שנה

החיבור שלנו עם MUTSY התחיל כבר בשנת 2003 ומאז ועד היום אנו משמשים כנציג הרשמי היחיד המשווק את עגלות המוצי בישראל.

על מנת להעניק את השירות המקצועי ביותר, לשמר בקרת איכות קפדנית ולוודא התאמה מקסימלית של העגלה לצרכים הספציפיים של כל לקוח ולקוח, איננו משווקים לחנויות נוספות.

לצפייה במוצרים

פאספוס

מאחורי מותג הבית שלנו עומד הניסיון שצברנו לצד חשיבה יצירתית ומקורית, חוש עיצובי מפותח, סטנדרטים גבוהים והקפדה על הפרטים הקטנים אפשרו לנו לפתח ליין מוצרים בלעדי ומוצלח, כאשר לנגד עיננו בכל עת ההקשבה וזיהוי הצרכים הממשיים שלכם.

אנחנו לומדים את הצרכים שלכם מדי יום וממשים את הפוטנציאל בפיתוח מוצרים חדשים המתבססים על הצרכים הללו.

תחת המותג פאספוס אנו מייצרים מוצרים ייחודיים בעיצובם, מוקפדים באיכותם ולא פחות חשוב אטרקטיביים מאד במחירם.

כל לקוח מאדרלנד המצטרף כחבר מועדון (אוטומטית בעת רכישת עגלה או ריהוט) נהנה מהנחה בגובה 20% על כל מוצרי פאספוס בכל קנייה מחדש.

לצפייה במוצרים

סייבקס פלטיניום

התפיסה הבסיסית בסדרת עגלות הפלטיניום של סייבקס הינה שעגלה היא לא רק עגלה, מעבר למוצר איכותי פונקציונלי ובטיחותי, עגלה מסדרת הפלטינום היא פריט LIFESTYLE , חלק מאורח החיים שלכם, מהתפיסה העיצובית שלכם, חלק מכם.

סדרת עגלות הפלטינום כוללת מבחר עיצובים מרשימים ועדכניים בינהם קולקציות אופנתיות שהן חלק מטרנדים עולמיים שתמצאו גם בבתי האופנה המובילים בעולם, ושיתופי פעולה עם מעצבים מובילים כמו JEREMY SCOTT או מותגים נחשקים כגון FERRARI.

אם אתם מחפשים עגלה שתאפיין אתכם ואת סגנונכם אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הקפסולות של סייבקס, אנחנו מבטיחים – עיצוב כזה לעגלות עוד לא ראיתם…

לצפייה במוצרים